SMBJ58A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ58A-QH
JLCPCB Part #
C1980890
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 121.7V 1uA 32.5A@8/20us 58V 600W 71.2V TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS