SMBJ54A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ54A-QH
JLCPCB Part #
C1980876
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 107.1V 1uA 36.5A@8/20us 54V 600W 66.3V TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS