SMBJ26A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ26A-QH
JLCPCB Part #
C1980878
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 26V 31.9V 54.7V 600W 71.5A@8/20us TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS