SMBJ220CA-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ220CA-H
JLCPCB Part #
C1981871
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 220V 272V 34.5A@8/20us 356V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS