SMBJ200A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ200A-Q
JLCPCB Part #
C1518437
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200V 247V 421.2V 600W 9.5A@8/20us TVS Unidirectional DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS