SMBJ15CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ15CA-QH
JLCPCB Part #
C1980913
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 123A@8/20us 15V 19.7V 1uA 31.7V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS