SMAJ58CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ58CA-QH
JLCPCB Part #
C1980024
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 121.7V 1uA 4.3A 400W 58V 71.2V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS