SMAJ54CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ54CA-QH
JLCPCB Part #
C1980035
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 113.2V 1uA 24.5A@8/20us 400W 54V 66.3V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS