SMAJ54CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ54CA
JLCPCB Part #
C7437264
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.6A 400W 54V 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS