SMAJ45A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ45A-QH
JLCPCB Part #
C1979353
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 29A@8/20us 400W 45V 55.3V 90.2V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS