SMAJ26A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ26A-QH
JLCPCB Part #
C1979418
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 26V 31.9V 47.5A@8/20us 54.7V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS