SMAJ22A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ22A-Q
JLCPCB Part #
C1974945
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 22V 26.9V 400W 46.2V 56.5A@8/20us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS