SMAJ220A-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ220A-H
JLCPCB Part #
C1980165
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 220V 272V 356A@8/20us 356V 400W TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS