SMAJ200A-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ200A-H
JLCPCB Part #
C1980172
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.4A@8/20us 1uA 200V 247V 324V 400W TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS