SMAJ14A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ14A-QH
JLCPCB Part #
C1979425
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 14V 17.2V 1uA 30.2V 400W 86A@8/20us TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS