SMAJ130A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ130A-Q
JLCPCB Part #
C1869347
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 130V 159V 1uA 271.7V 400W 9.5A@8/20us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS