SMAJ12CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ12CA-QH
JLCPCB Part #
C1980194
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 100.5A@8/20us 12V 14.7V 1uA 25.9V 400W TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS