SMA6J64A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J64A-Q
JLCPCB Part #
C1518411
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 5.9A 600W 64V 78.6V TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS