SMA6J33CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J33CA
JLCPCB Part #
C1847709
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 11.3A 1uA 33V 40.6V 53.3V 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS