SMA6J22CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J22CA-Q
JLCPCB Part #
C1847788
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 26.9V 35.5V 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS