SMA6J11CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J11CA
JLCPCB Part #
C3718251
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 1uA 33A 600W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS