SF-0402F315-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SF-0402F315-2
JLCPCB Part #
C1972869
Package
0402
Description
-20℃~+105℃ 3.15A 32V 35A 0402 Disposable fuses ROHS