SDR1305-221K
MFR.Part #
SDR1305-221K
JLCPCB Part #
C5886089
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
1A 220uH 500mΩ 950mA ±10% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS