SDR0805-331KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0805-331KL
JLCPCB Part #
C1330209
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
1.26Ω 330uH 400mA 580mA ±10% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS