SDR0805-100ML
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0805-100ML
JLCPCB Part #
C139486
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
10uH 2.3A 3.2A 70mΩ ±20% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS