SDR0604-270YL
MFR.Part #
SDR0604-270YL
JLCPCB Part #
C3223917
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1.3A 1A 220mΩ 27uH ±15% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS