SDR0603-1R5ML
MFR.Part #
SDR0603-1R5ML
JLCPCB Part #
C2044638
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1.5uH 3.5A 3A 40mΩ ±20% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS