SDE6603-331M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDE6603-331M
JLCPCB Part #
C2050062
Package
SMD,4.5x6.6mm
Description
160mA 180mA 3.8Ω 330uH ±20% SMD,4.5x6.6mm Power Inductors ROHS