SDE6603-102M
MFR.Part #
SDE6603-102M
JLCPCB Part #
C2042576
Package
SMD,4.5x6.6mm
Description
100mA 13.8Ω 1mH 70mA ±20% SMD,4.5x6.6mm Power Inductors ROHS