SDE1006A-680K
MFR.Part #
SDE1006A-680K
JLCPCB Part #
C2042656
Package
SMD,10x9mm
Description
1.6A 1.7A 220mΩ 68uH AEC-Q200 ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS