SDE1006A-270M
MFR.Part #
SDE1006A-270M
JLCPCB Part #
C7075226
Package
SMD,10x9mm
Description
110mΩ 2.3A 2.5A 27uH AEC-Q200 ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS