SDE0805A-331K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDE0805A-331K
JLCPCB Part #
C2044850
Package
SMD,7x7.8mm
Description
1.02Ω 330uH 500mA AEC-Q200 ±10% SMD,7x7.8mm Power Inductors ROHS