SDE0805A-270M
MFR.Part #
SDE0805A-270M
JLCPCB Part #
C2044945
Package
SMD,7x7.8mm
Description
1.7A 27uH 94mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7x7.8mm Power Inductors ROHS