SDE0805A-100M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDE0805A-100M
JLCPCB Part #
C2042919
Package
SMD,7x7.8mm
Description
10uH 2.6A 3.2A 50mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7x7.8mm Power Inductors ROHS