SDE0604A-820K
MFR.Part #
SDE0604A-820K
JLCPCB Part #
C1332326
Package
SMD,5.2x5.8mm
Description
436mΩ 680mA 82uH AEC-Q200 ±10% SMD,5.2x5.8mm Power Inductors ROHS