SDE0604A-1R2M
MFR.Part #
SDE0604A-1R2M
JLCPCB Part #
C2047581
Package
SMD,5.2x5.8mm
Description
1.2uH 16mΩ 5.3A 6A AEC-Q200 ±20% SMD,5.2x5.8mm Power Inductors ROHS