SDE0604A-100M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDE0604A-100M
JLCPCB Part #
C2044804
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
10uH 2.6A 2A 62.1mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS