SDE0403A-390K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDE0403A-390K
JLCPCB Part #
C2046460
Package
SMD,4x4.5mm
Description
39uH 449mΩ 550mA 700mA AEC-Q200 ±10% SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS