PWR4525W68R0J
MFR.Part #
PWR4525W68R0J
JLCPCB Part #
C4345370
Package
SMD,11.4x6.4mm
Description
-55℃~+275℃ 2W 68Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,11.4x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS