CR2010-JW-222ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2010-JW-222ELF
JLCPCB Part #
C1848858
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS