PWR4522AS2200JA
MFR.Part #
PWR4522AS2200JA
JLCPCB Part #
C19416427
Package
Plugin
Description
-55℃~+350℃ 220Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS