PWR263S-35-47R0JE
MFR.Part #
PWR263S-35-47R0JE
JLCPCB Part #
C3985543
Description
-55℃~+155℃ 35W 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS