PWR263S-35-2700J
MFR.Part #
PWR263S-35-2700J
JLCPCB Part #
C4205358
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS