PWR2615W1001FE
MFR.Part #
PWR2615W1001FE
JLCPCB Part #
C3941992
Package
2615
Description
-55℃~+275℃ 1W 1kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 2615 Chip Resistor - Surface Mount ROHS