PWR221T-50-6R00F
MFR.Part #
PWR221T-50-6R00F
JLCPCB Part #
C1369025
Package
TO-220
Description
-55℃~+105℃ 50W 6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS