PWR221T-50-50R0F
MFR.Part #
PWR221T-50-50R0F
JLCPCB Part #
C7328776
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 50W 50Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS