PWR221T-30-R330F
MFR.Part #
PWR221T-30-R330F
JLCPCB Part #
C3521749
Package
TO-220-2
Description
-50℃~+150℃ 30W 330mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS