PWR221T-30-56R0J
MFR.Part #
PWR221T-30-56R0J
JLCPCB Part #
C1424865
Description
-50℃~+150℃ 30W 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS