PWR221T-30-50R0F
MFR.Part #
PWR221T-30-50R0F
JLCPCB Part #
C1364654
Description
-50℃~+150℃ 30W 50Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS