PWR221T-30-47R0F
MFR.Part #
PWR221T-30-47R0F
JLCPCB Part #
C1367630
Description
-50℃~+150℃ 30W 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS